Sla het menu over en ga direct naar de inhoud

Actueel

06 december

Horecava 2018

Geschreven door 
Ook dit jaar staan we op de grootste horeca vakbeurs van Nederland. We hopen u hier te mogen verwelkomen op onze vernieuwde stand in het midden van de Koffie & Thee hal. Kom een praatje maken en hoor alles over de ontwikkelingen binnen onze organisatie.
Na een succesvolle horeca beurs in onze eigen stad Maastricht, is het nu tijd voor Amsterdam. Dit jaar zetten we onze eigen stand helemaal zelf in elkaar met behulp voorbedrukte panelen en tapijttegels. We hebben ervoor gekozen om onze vertrouwde plek aan de zijkant te verlaten en te verhuizen naar een centrale plek midden in de hal waar de stand goed tot zijn recht komt.

Tevens is de heer Watrin weer van de partij om onze bezoekers dagelijks te voorzien van entertainment. Hij zal u vertellen en laten zien wat onze koekjes magisch en speciaal maakt.
De Horecava wordt georganiseerd van 8 t/m 11 januari en is geopend van 10:00 tot 18:00. We hopen u te zien in de Koffie & Thee hal, standnummer 12.405.
Lees 2957 keer Laatst aangepast op woensdag, 06 december 2017 08:36
Beoordeel dit item
(6 stemmen)

Laat een reactie achter

Zorg ervoor dat u de verplichte (*) velden invult waar dit is aangegeven. HTML code is niet toegestaan.